VILLA SAMSON
Apartmán COMFORT II.
Kapacita 6 osob

od 3 000 Kč / noc

Pokoj 1
Pokoj 1
Pokoj 1
Pokoj 1

Parta kamarádů či rodinná dovolená? Ideální volba!

Apartmán je situován do 2 ložnic, obývacího pokoje, koupelny se sprchovým koutem, kuchyňského koutu a jídelny. V hlavní ložnici najdete postel King size bed 180×200 , v další ložnici pak dvě jednolůžkové postele o velikosti 90×200 . V kuchyňském koutu najdete vše, co nesmí chybět v žádné kuchyni a možná i něco navíc. Od spotřebičů až po nádobí. Jídelna je vkusně a moderně zařízená. V obývacím pokoji pak nejdete rozkládací sedačku, konferenční stůl a TV s plochou obrazovkou. V celém apartmánu najdete designové prvky a doplňky. Koupelna je celá v mramorovém obkladu a vybavena je fénem, žehličkou na vlasy, žebříkovým topením a dotykovým termostatem. V každém pokoji tohoto apartmánu je zabudovaná klimatizace. V nočních stolcích u postele, pak najdete zabudované bezdrátové nabíječky na telefon. Maximální kapacita těchto apartmánu je 6 osob.

PODMÍNKY – ROZLUČKY SE SVOBODOU, OSLAVY A VEČÍRKY

Podmínkou organizace těchto akcí je si pronajmout celý objekt a dále složit vratnou kauci 24 000 Kč / noc (při více jak 1 noci se kauce navyšuje o 20% z částky za každou noc navíc).

V této ceně není zahrnut poplatek za gril. Po celou dobu pobytu bude udržován pořádek ve společných prostorách. Jestliže se tak nestane, budeme nuceni takové chování penalizovat 1 000 Kč – 10 000 Kč za úklid navíc, děkujeme za pochopení.

Naprosto vše, co potřebujete

JACUZZI, BAZÉN, SAUNA

PŮJČOVNA KOL

SKVĚLÉ VÝLETY DO OKOLÍ

VLASTNÍ DEGUSTACE VÍN